Přivtělené duše

Možná jsou mezi vámi tací, co tento pojem slyší poprvé. Možná, že jsou zde i ti, kteří na „tyto“ věci nevěří, nechám na posouzení každého z vás, zda budete číst dál.

Když člověk zemře, duše vystupuje z těla ven a převážně míří do „Světla“. Někdy se ale stane, že tuto duši zde na zemi něco nebo někdo drží. Citové pouto, touha pomoct nebo jen něco dořešit, nebo vazba k majetku.

Aby zde duše vydržela co nejdéle, musí se něčím živit. A proto se přivtěluje do aury jiných lidí, čerpá z nich energii, ale zároveň do tohoto člověka projektuje své původní zdraví, emoce, zlozvyky, návyky, nálady, touhy atd.

Proto se může stát, když se taková duše přivtělí k někomu vašemu blízkému, že ho najednou nepoznáváte. Je úplně jiný. Jinak se chová, začne mít zdravotní potíže, může mít i jiné chutě či nálady. Většinou taková duše využije vaši slabou chvilku (opilost, nemoc, vyčerpanost…). V tu chvíli se totiž otevírá vaše aura a dává takové duši příležitost aby se k vám přisála.

Mnoho takových duší najdete v místech, kde se pije alkohol, kde se berou drogy, ale také v nemocnicích.

Máte pocit, že mluvím o někom z vašich blízkých? Jak mu můžete pomoci?

Já se na daného člověka napojuji a s pomocí automatické kresby zjišťuji, kde, kdo a případně kolik jich je. A posléze s duší (dušemi) hovořím a odvádím je za pomocí andělů do světla. Změnu můžete postřehnout na člověku téměř ihned. Uleví se mu po všech stránkách, někdy je to doprovázeno pláčem nebo smíchem.

Specializuji se na kraniosakrální terapii, díky které můžete i vy objevit své samoléčící schopnosti a najít ve svém životě jak zdravotní, tak vztahovou rovnováhu. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.