Můj příběh

Kdo je Lenka a co ji přivedlo k tomu, co dnes dělá? Začtěte se do řádků níže a poznejte mě...

Specializuji se na kraniosakrální terapii, díky které můžete i vy objevit své samoléčící schopnosti a najít ve svém životě jak zdravotní, tak i vztahovou rovnováhu. Mně se to podařilo.

DNES jsem zdravá a plná energie. Ne vždy to tak ale bylo.
 

Mám krásné 4 děti a jsem pyšná máma. Užívám si život i krásný láskyplný vztah s manželem i dětmi.
Jak to ale bylo kdysi?

Vyskytl se zdravotní problém a žádanka na onkologii.

Tady nastal zlom a já věděla, že to nemohu nechat tak.  Musím začít dělat věci jinak. Na onkologii jsem nedorazila..

Seznámila jsem se s kraniosakrální terapií a prošla jsem ročním výcvikem kraniosakrální osteopatie. Technika mě natolik pohltila a kontrola z výborným výsledkem u lékařky potvrdila, že tato cesta je pro mě ta správná.
Proto jsem s radostí následující rok asistovala lektorovi při dalším výcviku a stále jsem nevycházela z údivu, co vše je možné...

Chtěla jsem tomu porozumět stále více a více. O to více, když jsem si díky kraniu pomohla zpracovat dlouholetě skryté trauma. Mé tělo se vybíjelo na lehátku, byla mi veliká zima, slzy tekly proudem.

ALE nyní jsem už VOLNÁ. Pouta ponížení, odporu, bolesti a strachu byla přeseknuta. Začaly se dít věci. Začala jsem se mít RÁDA!!!!! A dávala jsem to okolí znát.

Při dvouletém výcviku kraniosakrální biodynamiky, jsem si uvědomila, že vztah ve kterém žiji mě ubíjí, ponižuje a že si zasloužím žít v lásce, porozumění, přátelství, respektu a svobodě.

Přišel hodně těžký rozvod, který mě na čas připravil o děti. Díky tomu, jsem se dostala do takové hloubky své duše, kde se dá dostat jen velikou bolestí. Zvládla jsem to. Ušla jsem dlouhý kus cesty..

Dnes pomáhám podobně postiženým lidem překonat jejich těžké období. Ať už zdravotní, či vztahové.

Ženy, které byly znásilněny, nebo měly poporodní traumata, jsou opět šťastné, klidné a můžou si naplno užívat své ženství. Ženy, kterým partner ubližuje, týrá je psychicky nebo fyzicky se začínají mít rády. Ženy, kterým nešlo otěhotnět, svírají v náručí své dítě.

Při své práci využívám znalosti kraniosakrální, regresní i reflexní terapie, automatické kresby a intuitivního přístupu. 

Věnuji se terapiím, kurzům a ženám v ženských kruzích. Kdy v lásce a podpoře ostatních žen jim pomáhám na jejich cestě ke svobodě, respektu a lásce.